Alüminyum Led Armatürleri

By – On Ekim 31, 2012 – In Türkçe Makaleler With No comment

 

Alüminyum Led Kasa Armatürleriyle yapılan Aydınlatma şu sıralar en popüler aydınlatma şekillerinden biridir..Biz Alüminyum Led Kasa Armatürleri üreticisi olarak sizlere asma tavan yapılarının tüm kusurlarını örtecek yapılar geliştirmeye özen gösterdik..

Biliyoruzki Asma tavanda milimetrik başarı sağlayan ustaların sayısı .çok az. Bu sebeple Alüminyum Led Kasalarımızı Alçıpan veya sıvı altı kanallara döşerken Açılan kanal hatalarınıda örtecek alüminyum led soğutucu profillerine ihtiyaç duyulacağı gerçeğinden yola çıktık..

 Şöyle ki Asma Tavan veya alçıpanda Doğrusal aydınlatmanın zevkine varmak istiyorsunuz ve alçıpanı belirlediğiniz ölçekteki alüminyum led armatürlerle içine led şerit döşeyerek led aydınlatma sistemine kavuşmak istiyorsunuz ? Ancak Alçıpan da Alüminym profillerinin yerleştirmek için açtığınız her kesitin eşit olacağını veya Alçıpan tavanın milimetrik düzlemde olmaması nedeniyle aklınızda bir takım sorular var ?..

Bu kuşkularda haklısınız nitekim yanlış ve kalitesiz led armatür seçimiyle Alüminyum Led Kasalar ile yaptığınız Led aydınlatma nızın muntazaman oturmaması sonucunu doğurabilirsiniz..Buda projenizin başarısızlığı demektir..

aklightled.com olarak Uzun Yılların Mimari deneyimleriyle ürettiğimiz Alüminyum Led Kanallarımızla Artık Alçıpan-Asma tavan’da led aydınlatma korkularınıza son veriyoruz..

Üstelik dekoratif Alüminyum profillerimizle Led aydınlatmanın gözkamaştırıcı güzelliğine kavuşmuş oluyorsunuz..

Led Kasalarımızla Yapılan Led aydınlatma Armatürleriyle yapılacak Her türlü dekorasyonda Değerli Mimar ve Elektrik Teknisyenlerine Büromuzda Alüminyum Led Kasalarımızla ilgili uzun uzun yapmak istediklerini analiz edip  Yüzlerce çeşit Alüminyum Led Armatürlerimizden istediklerini gösterip memnuniyet seviyesini çok üst seviyelerde tutuyoruz..

Alüminyum Led Armatürlerimizin üstün kanal sistemiyle Led Şeritlerinizi maksimum oranda soğutuyor Dekoratif görünümden ise asla ödün vermiyoruz..

Tüm Alüminyum Led Kasalarımız Eloksal ile kaplayıp projenize dahil ediyoruz..

Eloksallı Alüminyum Led Kasa Armatürlerimizle Alüminyumun oksitlenmesine son veriyoruz..

Alçıpan ve Sıvaaltı çalışan tüm mimar mühendislerimize Dünyadaki En iyiAlüminyum Led Kasa Profili-Armatürü üreticisi olduğumuzu gururla açıklıyoruz..

Bir Türk Markasının kendi üretimiyle Dünyadaki Enerji Sorununa Üst düzey kaliteli ürünleriyle çözüm bulması gerçekten sevindirici bir olay..

Alçıpan veya sıvaltı Led Aydınlatma ile uğraşan herkesi aklightled.com ‘e davet ediyoruz..

Aklightled Ltd. Farkıyla Alçıpan-Sıva altı Alüminyum Led Kasalarımızla Yaptığınız Led Aydınlatmanız Avrupa kalitesinde güzellikte olacağının garantisini veriyoruz.

Aradığınız Renk (16.2 milyon eloksallı)  ve 100 lerce çeşit Alüminyum Led Armatürlerimizde Her ortama uygun tasarladığımız Led Kasalarımızı gördüğünüzde hayranlığınızı saklayamıcaksınız.. Bu Led Kasaları Direk şirketmizde görecek ve şahit olacaksınız..

Alüminyum Led Kasa veya diğer adıyla Alümnyum Led Profillerimiz Dekorasyondan ödün vermeyenlerin tercihi olmuşlardır..

Gelin Sizde Aklightled Güvencesiyle LED Aydınlatmanın keyfine varın Alüminyum üzerinden LED Aydınlatma dünyasının büyük farkına sizde şahit olun..

Biliyoruzki Elektrik Fiyatlarınında arttığı şu günlerde Led aydınlatmanın bir yandan cepleri rahatlatacağını bir yandan’da daha çok ışığın yaşam alanlarına girişini memnuniyetle karşılayacaksınız..

  Herkese Led Aydınlatmadaki kadar parlak Günler diliyoruz..

Geniş Bilgi Tel: 0212 438 2313 (Aklightled Ltd Şti.)

Leave a Comment

AWSOM Powered